Aukce 73

28 |

Slavení jara II

Kód položky: 53631

olej, plátno

46 x 60 cm

Signatura: sign. PD V. Zykmund. 46.

na rubu název díla autorem s datací, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč