Aukce 73

Shůry

Kód položky: 53714

olej, plátno

60 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Scanavino

na rubu popis díla autorem, přiložený certifikát pravosti, publikováno: 2000, C. Pirovano, Scanavino. Catalogo generale, Electa, Milano, n. 1975-124, p. 616

Vyvolávací cena: 240 000 Kč