Aukce 73

40 |

Shůry

Kód položky: 53714

olej, plátno

60 x 60 cm

Signatura: sign. na rubu Scanavino

na rubu popis díla autorem, přiložený certifikát pravosti, publikováno: 2000, C. Pirovano, Scanavino. Catalogo generale, Electa, Milano, n. 1975-124, p. 616

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 38 | Manfred Mohr
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 39 | Sol LeWitt
    Vyvolávací cena: 550 000 Kč
  • 41 | Julio Le Parc
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 42 | Darío Pérez-Flores
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 43 | Günter Hornig
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 44 | Andrzej Nowacki
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 45 | Bronislav Kierzkowski
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Alojz Klimo
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 48 | Vera Molnár
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 49 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč