olej, plátno
Signatura: sign. na rubu Scanavino
na rubu popis díla autorem, přiložený certifikát pravosti, publikováno: 2000, C. Pirovano, Scanavino. Catalogo generale, Electa, Milano, n. 1975-124, p. 616