olej, plátno
Signatura: sign. PD Šíma 1933
odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D. reprodukováno: monografie František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, str. 203, obr. 207. vystavováno: