Aukce 73

Revoluce ve Španělsku

Kód položky: 53688

olej, plátno

88,5 x 115,5 cm

Signatura: sign. PD Šíma 1933

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D. reprodukováno: monografie František Šmejkal, Josef Šíma, Odeon, Praha, 1988, str. 203, obr. 207. vystavováno:

Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč