Aukce 73

94 |

Radost jarního lesa

Kód položky: 53585

1996-2001

akryl, plátno

70 x 70 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1996-2001

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 220 000 Kč