akryl, plátno
160 x 145 cmSignatura: sign. na rubu T. Císařovský 89
na rubu štítek výstavy Musée d'Art Moderne de la Ville de Paris, Prague - Bratislava, D'une génération, l'autre, 3. dubna - 21. června 1992 a štítek výstavy Wannieck Gallery Brno, 15/2 - 19/5/2013, reprodukováno: Tomáš Císařovský, Kant, 2019, č. 84
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |