Aukce 73

27 |

Postava

Kód položky: 53671

bronzová plastika

v. 58 cm

Signatura: sign. na plintě O. Janeček 44

zespodu štítek s číslem katalogu díla autora 9309, pravost potvrdil syn autora Ing. Tomáš Janeček provenience: z pozůstalosti akademického malíře Miloše Antonoviče

Vyvolávací cena: 75 000 Kč