1952-1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cmSignatura: sign. LN Bělocvětov 52-53
původní výstavní rám. reprodukováno: Andrej Bělocvětov I. Obrazy, Klatovy, Plzeň, Týnec, 2008, str. 27, Bělocvětov - Hudba absolutna, 2016, str. 53, vystavováno
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |