Aukce 73

66 |

Portrét pana S. (Josef Sudek v ateliéru)

Kód položky: 53705

1952-1953

vaječná tempera, plátno

130 x 89 cm

Signatura: sign. LN Bělocvětov 52-53

původní výstavní rám. reprodukováno: Andrej Bělocvětov I. Obrazy, Klatovy, Plzeň, Týnec, 2008, str. 27, Bělocvětov - Hudba absolutna, 2016, str. 53, vystavováno

Vyvolávací cena: 750 000 Kč