Aukce 73

115 |

Pohled z ateliéru

Kód položky: 53640

olej, plátno

60 x 50 cm

Signatura: sign. PD B. Petrovan 47

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 25 000 Kč