Aukce 73

122 |

Paganini

Kód položky: 53587

litografie, IV. Stav

42,5 x 32,2 cm

Signatura: sign. LD Tichý 46

reprodukováno: Františk Dvořák - Tichý František, Grafické dílo, str. 106, č. 130

Vyvolávací cena: 28 000 Kč