Aukce 73

13 |

Ovoce (Tři hrušky, dvě jablka, víno)

Kód položky: 53618

olej, plátno

38 x 53 cm

Signatura: sign. PN V. Špála 30

na rubu na blindrámu č. soupisu díla ((495))

Vyvolávací cena: 500 000 Kč

  • 11 | Jaroslav Grus
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 12 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 14 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 15 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 21 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč
  • 23 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč