Aukce 73

92 |

Obraz II

Kód položky: 53575

olej, sololit

44,5 x 34,5 cm

Signatura: sign. na rubu Kokolia 83

Vyvolávací cena: 65 000 Kč

  • 90 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 91 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 93 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 94 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč
  • 95 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 96 | Sándor Bortnyik
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 97 | František Kupka
    Vyvolávací cena: 100 000 Kč
  • 98 | Alfons Mucha
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 99 | Bedřich Wachsmann
    Vyvolávací cena: 7 000 Kč
  • 100 | Jan Hála
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 101 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 29 000 Kč
  • 102 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 70 000 Kč