Aukce 73

93 |

Návrat II

Kód položky: 53584

2008-2010

akryl, plátno

110 x 56 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008-10

na rubu název díla autorem, vystaveno na výstavě v Topičově salonu, 2011, reprodukováno v katalogu z výstavy

Vyvolávací cena: 490 000 Kč