Aukce 73

101 |

Na pouti ve Visoku, Bosna

Kód položky: 53613

olej, plátno, lepenka

34 x 29,5 cm

Signatura: sign. PD L Kuba

na rubu název díla s č. 45

Vyvolávací cena: 29 000 Kč