Aukce 73

26 |

Mlčící

Kód položky: 53623

olej, plátno

33,5 x 24 cm

Signatura: sign. PD Lacina 46.

na rubu štítek: Výstava čsl. Umění v Lucernu s popisem díla, kat. č. 50, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 120 000 Kč