Aukce 73

74 |

Město

Kód položky: 53583

olej, plátno

85 x 60 cm

Signatura: sign. LD Smetana. 60., na rubu Jan Smetana / 1960

na rubu popis díla autorem

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 72 | Pavel Nešleha
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 73 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 75 | Karel Trinkewitz
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 76 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 77 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 78 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 79 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 80 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 81 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 82 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 83 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 84 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč