Aukce 73

114 |

Město

Kód položky: 53639

olej, vaječná tempera, plátno

45 x 50 cm

Signatura: sign. LD B. Petrovan 46, na rubu B. Petrovan / 1946

na rubu popis díla autorem, pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 22 000 Kč