Aukce 73

12 |

Malá Eva

Kód položky: 53630

olej, plátno

41 x 33 cm

Signatura: sign. LN monogram VŠ 26

na rubu autorem č. soupisu (200), štítek USČSVU s popisem díla, štítek soupisu díla s popisem a potvrzením pravosti, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 300 000 Kč

  • 10 | Jiří Kars
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 11 | Jaroslav Grus
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 13 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 14 | Rudolf Kremlička
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 15 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 21 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč