Aukce 73

Malá Eva

Kód položky: 53630

olej, plátno

41 x 33 cm

Signatura: sign. LN monogram VŠ 26

na rubu autorem č. soupisu (200), štítek USČSVU s popisem díla, štítek soupisu díla s popisem a potvrzením pravosti, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 300 000 Kč