Aukce 73

104 |

Lesní tůň

Kód položky: 53590

olej, malířská lepenka

65,5 x 58,5 cm

Signatura: sign. LD Al. Kalvoda

pravost potvrdil PhDr. Ivo Helán

Vyvolávací cena: 65 000 Kč