Aukce 73

31 |

Le Port de Bordeaux

Kód položky: 53629

akvarel, karton

30 x 47 cm

Signatura: sign. PD A. Lhote

na rubu štítek s popisem díla, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč