Aukce 73

Křest Krista

Kód položky: 53708

olej na dřevěné desce

45 x 66 cm

Signatura: sign. nezjištěna

konzultováno a pravost potvrzena Dr. Hanou Seifertovou

Vyvolávací cena: 800 000 Kč