Aukce 73

19 |

Krajina se stromem

Kód položky: 53641

olej, plátno

65 x 80 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 36

vystaveno a reprodukováno: František Malý a Imro Weiner, Galerie Výtvarných umělců v Brně, 1936, kat. č. 22

Vyvolávací cena: 450 000 Kč

  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 21 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč
  • 23 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 28 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 29 | Alberto Giacometti
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč