Aukce 73

23 |

Krajina

Kód položky: 53694

1958-1960

olej, plátno

22 x 27 cm

Signatura: sign. PD J. Šíma

Vyvolávací cena: 390 000 Kč

  • 21 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 28 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 29 | Alberto Giacometti
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 30 | Maximilien Luce
    Vyvolávací cena: 165 000 Kč
  • 31 | André Lhote
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 32 | János Vaszary
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 33 | Getulio Alviani
    Vyvolávací cena: 800 000 Kč