olej, plátno
41 x 27,5 cmSignatura: sign. PD F. Janoušek
na rubu na blindrámu popis autorem, štítek sbírky, na rámu razítko Vystaveno Galerie Moderna, 2013, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: František Janoušek, Posmrtná výstava malířského díla v Mánesu, SVU Mánes, Praha, prosinec 1947, č.
Vyvolávací cena: | 590 000 Kč |