Aukce 73

Kráčivec

Kód položky: 53661

olej, plátno

41 x 27,5 cm

Signatura: sign. PD F. Janoušek

na rubu na blindrámu popis autorem, štítek sbírky, na rámu razítko Vystaveno Galerie Moderna, 2013, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: František Janoušek, Posmrtná výstava malířského díla v Mánesu, SVU Mánes, Praha, prosinec 1947, č.

Vyvolávací cena: 590 000 Kč