Aukce 73

21 |

Kráčivec

Kód položky: 53661

olej, plátno

41 x 27,5 cm

Signatura: sign. PD F. Janoušek

na rubu na blindrámu popis autorem, štítek sbírky, na rámu razítko Vystaveno Galerie Moderna, 2013, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D., vystaveno: František Janoušek, Posmrtná výstava malířského díla v Mánesu, SVU Mánes, Praha, prosinec 1947, č.

Vyvolávací cena: 590 000 Kč

  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč
  • 23 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč
  • 25 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 26 | Bohdan Lacina
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Ota Janeček
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 28 | Václav Zykmund
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 29 | Alberto Giacometti
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 30 | Maximilien Luce
    Vyvolávací cena: 165 000 Kč
  • 31 | André Lhote
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč