Aukce 73

30 |

Koupání - Dítě ve vaničce

Kód položky: 53628

olej, karton

19,5 x 25,5 cm

Signatura: sign. PD Luce

reprodukováno: soupis díla autora, č. 667, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 165 000 Kč