Aukce 73

69 |

Konec lásky

Kód položky: 53717

olej, plátno

120 x 76 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 67.

na rubu štítek SČSVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 180 000 Kč