Aukce 73

69 |

Konec lásky

Kód položky: 53717

olej, plátno

120 x 76 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 67.

na rubu štítek SČSVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 180 000 Kč

  • 67 | Jan Bauch
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 68 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 70 | František Ronovský
    Vyvolávací cena: 270 000 Kč
  • 71 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 72 | Pavel Nešleha
    Vyvolávací cena: 200 000 Kč
  • 73 | Sylva Lacinová
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 74 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 75 | Karel Trinkewitz
    Vyvolávací cena: 130 000 Kč
  • 76 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 77 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 78 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 79 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč