Aukce 73

145 |

Kompozice

Kód položky: 53647

olej, sololit

17 x 25 cm

Signatura: sign. UD Matal 82, na rubu B. Matal 82

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 32 000 Kč