Aukce 73

11 |

Jižní město

Kód položky: 53612

olej, plátno

70 x 96 cm

Signatura: sign. PD J. Grus, LD 1932

odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph. D.

Vyvolávací cena: 350 000 Kč