Aukce 73

156 |

Je á Siéna

Kód položky: 53605

koláž, akvarel, kresba tuší

37,5 x 26,5 cm

Signatura: sign. PD monogram 20. 10. 1973

Vyvolávací cena: 30 000 Kč