Aukce 73

139 |

Hokejové hřiště

Kód položky: 53627

olej, plátno

48 x 65 cm

Signatura: sign. PD Beneš 66, na rubu Beneš Vlastimil

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 100 000 Kč