Aukce 73

Hlídka

Kód položky: 53604

olej, sololit

39 x 48 cm

Signatura: sign. PD Lacina 46, na rubu B. Lacina pod dedikací

na rubu dedikace autorem, popis díla a štítek výstavy, odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina vystaveno: Dům umění města Brna 1997

Vyvolávací cena: 130 000 Kč