olej, sololit
Signatura: sign. PD Lacina 46, na rubu B. Lacina pod dedikací
na rubu dedikace autorem, popis díla a štítek výstavy, odborná expertiza PhDr. Jaromír Zemina vystaveno: Dům umění města Brna 1997