Aukce 73

78 |

Evangelidy - central part

Kód položky: 53681

akryl, plátno

170 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87

na rubu název díla autorem

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 76 | Bohumír Matal
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 77 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 79 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 650 000 Kč
  • 80 | Dalibor Chatrný
    Vyvolávací cena: 260 000 Kč
  • 81 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 82 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 83 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 84 | Milan Grygar
    Vyvolávací cena: 850 000 Kč
  • 85 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 86 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 87 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 88 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč