Aukce 73

6 |

Élévation (Výšky)

Kód položky: 53686

1914

pastel, papír

29 x 21,5 cm

Signatura: sign. LD Kupka

provenience: Galerie Denise René, Paris, reprodukováno: Jean Cassou, Denise Fédit - Kupka, Editions Pierre Tisné, Paris, vydal Gerd Hatje Stuttgart, 1964, str. 34,

Vyvolávací cena: 450 000 Kč