Aukce 73

14 |

Dvojportrét

Kód položky: 53697

olej, plátno

40,5 x 50,5 cm

Signatura: sign. PD R Kremlička 1929

chemicko-technilogický průzkum Dorothea Pechová, provenience: Dr. Ivo Rotter, Belvedere, Vídeň, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč

  • 12 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč
  • 13 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 500 000 Kč
  • 15 | Jan Matulka
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 16 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 17 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 18 | Emil Filla
    Vyvolávací cena: 1 400 000 Kč
  • 19 | František Malý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 20 | František Tichý
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 21 | František Janoušek
    Vyvolávací cena: 590 000 Kč
  • 22 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 10 000 000 Kč
  • 23 | Josef Šíma
    Vyvolávací cena: 390 000 Kč
  • 24 | Karel Černý
    Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč