Aukce 73

Dvojportrét

Kód položky: 53697

olej, plátno

40,5 x 50,5 cm

Signatura: sign. PD R Kremlička 1929

chemicko-technilogický průzkum Dorothea Pechová, provenience: Dr. Ivo Rotter, Belvedere, Vídeň, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč