Aukce 73

159 |

Dívka a nekonečno

Kód položky: 53695

2016

akryl, plátno

100 x 100 cm

Signatura: sign. PD Jiří Anderle 101/2016, na rubu 2 x monogram J. A. 101/2016

PD a na rubu název díla autorem, na rubu štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 220 000 Kč