Aukce 73

Cimaise I./Ležící akt (Nue couché)

Kód položky: 53710

1924

olej, plátno

56 x 74 cm

Signatura: sign. LD Kars 24, na rubu Kars

na rubu autorem název díla Cimaise I., na rubu štítek s popisem díla z roku 1924, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč