Aukce 73

147 |

Chvíle mezi dnem a nocí

Kód položky: 53634

kombinovaná technika, akvarel, karton

19 x 21 cm (výřez)

Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 67

skica ke stejnojmennému obrazu, viz soupis díla č. 202-204

Vyvolávací cena: 20 000 Kč