Aukce 73

165 |

Černá kresba

Kód položky: 53699

80. léta 20. s

kombinovaná technika, akvarel, kresba tuší, karton

76 x 62 cm

Signatura: sign. na rubu Václav Stratil 80. léta

Vyvolávací cena: 50 000 Kč