Aukce 73

72 |

Časomíra

Kód položky: 53691

asambláž, objekt, olej, sololit

165 x 175 x 30 cm

Signatura: sign. LD P. Nešleha 68.

reprodukováno: monografie Petr Wittlich - Pavel Nešlěha, Gallery, 2004, str. 92

Vyvolávací cena: 200 000 Kč