Aukce 73

60 |

Bez názvu

Kód položky: 53655

olej, překližka

47 x 39 cm

Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora

u pozůstalostního razítka podpis dcery autora Blanky Skálové, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 280 000 Kč