Aukce 73

84 |

Bez názvu

Kód položky: 53682

akryl, plátno

145 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Grygar 1998

Vyvolávací cena: 850 000 Kč

  • 82 | Jiří Hilmar
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 83 | Jan Kubíček
    Vyvolávací cena: 460 000 Kč
  • 85 | Jan Kotík
    Vyvolávací cena: 480 000 Kč
  • 86 | Václav Stratil
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 87 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 88 | Jan Wojnar
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 89 | Stanislav Diviš
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 90 | Vladimír Merta
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 91 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 92 | Vladimír Kokolia
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 93 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 490 000 Kč
  • 94 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 220 000 Kč