Aukce 73

44 |

Bez názvu

Kód položky: 53609

2000-2002

asambláž, olej, sololit

54 x 54 cm

Signatura: sign. na rubu A. Nowacki 19. 09. 2000-2

Vyvolávací cena: 80 000 Kč

  • 42 | Darío Pérez-Flores
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 43 | Günter Hornig
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 45 | Bronislav Kierzkowski
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 46 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Alojz Klimo
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 48 | Vera Molnár
    Vyvolávací cena: 140 000 Kč
  • 49 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 51 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 52 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 53 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 54 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč