Aukce 73

Bar

Kód položky: 53619

olej, plátno

66 x 74 cm

Signatura: sign. PD K. Černý Š 41, na rubu na blindrámu Karel Černý

na rubu č. 227/4 a název díla autorem, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 1 900 000 Kč