Aukce 73

16 písmen T - konvolut 2 ks

Kód položky: 53666

2009

2 x akryl, plátno

2 ks 50 x 100 cm

Signatura: sign. 2 x na rubu monogram WM 09, 18/01/09

na rubu 2 x popis díla

Vyvolávací cena: 140 000 Kč