Aukce 73

48 |

16 písmen T - konvolut 2 ks

Kód položky: 53666

2009

2 x akryl, plátno

2 ks 50 x 100 cm

Signatura: sign. 2 x na rubu monogram WM 09, 18/01/09

na rubu 2 x popis díla

Vyvolávací cena: 140 000 Kč

  • 46 | Géza Szobel
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 47 | Alojz Klimo
    Vyvolávací cena: 50 000 Kč
  • 49 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 50 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 51 | Stano Filko
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 52 | Milan Dobeš
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 53 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 5 500 000 Kč
  • 54 | Jiří Valenta
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 55 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 56 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 1 100 000 Kč
  • 57 | Jaroslav Šerých
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 58 | Vojtěch Tittelbach
    Vyvolávací cena: 125 000 Kč