Aukce 72

125 |

Zrození

Kód položky: 52270

olej, plátno

60 x 95 cm

Signatura: sign. datováno PD 19. 10. 1975

reprodukováno: Revolver Revue, 1998

Vyvolávací cena: 85 000 Kč