Aukce 72

Zpěvačka

Kód položky: 52332

27 x 20 cm

Signatura: sign. PD 1923 monogram AP

provenience: sbírka Otakara Teyschla, sbírka Venera vystaveno: Mánes 1934, Dům umění města Brna 1967

Vyvolávací cena: 250 000 Kč