Aukce 72

19 |

Zaváté okno

Kód položky: 52334

olej, plátno

56 x 69 cm

Signatura: sign. PD V. Beneš

na rubu razítko: Vystaveno v Mánesu, 1933, odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D.

Vyvolávací cena: 320 000 Kč