Zátiší s konvicí a mísou ovoce

1930–1931

olej, lepenka

v 35 ✕ š 44,5 cm

Signatura slovně: PD Ant. Procházka

Provenience: soukromá galerie moderního umění, Brno

Vystavováno: Antonín Procházka – Obrazy a kresby z let 1904–1944, Galerie výtvarného umění v Uherském Hradišti, říjen–prosinec 1963, autor výstavy a katalogu Vi... více Vystavováno: Antonín Procházka – Obrazy a kresby z let 1904–1944, Galerie výtvarného umění v Uherském Hradišti, říjen–prosinec 1963, autor výstavy a katalogu Vilém Jůza, č. k. 42

Reprodukováno: v katalogu výstavy

odborná expertíza PhDr. J. Hlušička

Konec: 03. 08. 2020 20:30

Vyvolávací cena: 750 000 Kč
Mimořádná aukce „českého a zahraničního moderního umění“

21. 6. 2020

Vyvolávací cena: 750 000 Kč
Aukce 72

9. 6. 2019

Vyvolávací cena: 850 000 Kč