olej, lepenka
29 x 39 cmSignatura: sign. PD Jar Král 1932, na rubu na štítku Jaroslav Král
na rubu autorský štítek s popisem, štítek s náznem a razítko s popisem díla a razítko výstavy odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. vystaveno: Západočeská galerie v Plzni
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |