Aukce 72

18 |

Zátiší na stole (Kubistické zátiší)

Kód položky: 52290

olej, lepenka

29 x 39 cm

Signatura: sign. PD Jar Král 1932, na rubu na štítku Jaroslav Král

na rubu autorský štítek s popisem, štítek s náznem a razítko s popisem díla a razítko výstavy odborná expertiza PhDr. Rea Michalová, Ph.D. vystaveno: Západočeská galerie v Plzni

Vyvolávací cena: 380 000 Kč